Me Ina Skinner

  Kontakpersoon
  +27 18 299 1432
  Ina.Skinner@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 302, Potchefstroom
Liesel Botha

  Me Liesel Botha

  Senior Lektor
  +27 18 299 1075
  Liesel.Botha@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 301, Potchefstroom, Potchefstroom
  MCom, GR(SA)
Jaco Fouche

  Prof Jaco Fouche

  Professor
  +27 18 199 1383
  Jaco.Fouche@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 109, Potchefstroom,
  PhD, CA(SA)

  Me Brenda Harmzen

  Lektor
  +27 18 389 2324
  Brenda.Harmzen@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 171, Mahikeng
  BCom Honours

  Mr Corn Chidyausiku

  Programme Leader Chartered Accountancy
  +27 18 389 2581
  corn.chidyausiku@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block B, Office 149 , Mahikeng
  CA(SA)
LinkedIn

  Mnr Desmond Phuthi

  Lektor
  +27 18 299 2256
  Desmond.Phuthi@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 214, Potchefstroom

  Mr Elisha Musindo

  Senior Lecturer
  +27 18 389 2046
  29479908@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block C, Office 172, Mahikeng
  CA(SA)
Elzaan Swanepoel

  Me Elzaan Swanepoel

  Senior Lektor
  +27 18 299 1429
  Elzaan.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 306, Potchefstroom, Potchefstroom
  GR(SA)
Frans Bibbey

  Mnr Frans Bibbey

  Senior Lektor
  +27 18 299 1434
  Frans.Bibbey@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 325, Potchefstroom
  Mcom
Henriette Van Romburgh

  Me Henriette Van Romburgh

  Senior Lektor
  +27 18 299 1431
  Henriette.VanRomburgh@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 215, Potchefstroom
  MCom, GR(SA)
Ian Short

  Mnr Ian Short

  Senior Lektor
  +27 18 299 2259
  Ian.Short@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 324, Potchefstroom
  GR (SA)
Inge van der Walt

  Me Inge van der Walt

  Senior lektor
  +27 16 910 3386
  Inge.vanderWalt@nwu.ac.za
  Gebou 4. G10, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)
Jaco Barnard

  Mnr Jaco Barnard

  Senior Lektor
  +27 18 285 2257
  Jaco.Barnard@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 304, Potchefstroom
  GR (SA)

  Mnr JP Coertzen

  Senior Lektor
  +27 18 285 2554
  23377070@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 321, Potchefstroom, Potchefstroom
  MCom, GR(SA)
Lynette Rademeyer

  Me Lynette Rademeyer

  Senior Lektor
  +27 18 285 2491
  Lynette.Rademeyer@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 103, Potchefstroom, Potchefstroom
  GR (SA)
Mande Chachu

  Mnr Mande Chachu

  Senior Lektor
  +27 18 299 1461
  23046287@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 322, Potchefstroom, Potchefstroom
  GR (SA)
Nico Smith

  Mr Nico Smith

  Senior lektor
  +27 16 910 3405
  Nico.Smith@nwu.ac.za
  Gebou 4, 120, Vanderbijlpark
  Masters in Business Administration

  Mnr Rorisang Kole

  Senior Lektor
  +27 18 389 2071
  Rorisang.Kole@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 180B, Mahikeng
  CA(SA)
Sanlie Middelberg

  Prof Sanlie Middelberg

  Professor
  018 299 4428
  Sanlie.Middelberg@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 303, Potchefstroom
  PhD (Bestuursrekeningkunde), FCMA, CGMA
Google Scholar

  Prof Surika Van Rooyen

  Medeprofessor
  018 299 1458
  Surika.VanRooyen@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 102, Potchefstroom
  PhD, GR(SA)
Tessa de Jongh

  Me Tessa de Jongh

  Senior lektor
  +27 16 910 3391
  Tessa.deJongh@nwu.ac.za
  Gebou 4, 125, Vanderbijlpark
  Master of Commerce, CA(SA)
Thys Swanepoel

  Prof Thys Swanepoel

  Medeprofessor
  +27 16 910 3343
  Thys.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou 4, G11 Vanderbijlpark, Vanderbijlpark
  PhD Bestuursrekeningkunde

  Ms Zanele Sobopha

  Lecturer
  +27 18 389 2046
  22594310@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block C, Room 176A, Mahikeng
  Master of Commerce