Alinka Mostert

  Me Alinka Mostert

  +27 16 910 3359
  alinka.mostert@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G12, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)
  Senior Lektor
LinkedIn Google Scholar
Anina Marx

  Me Anina Marx

  +27 16 910 3369
  anina.marx@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G12, Vanderbijlpark
  Master of Commerce, CA(SA)
  Senior Lektor
LinkedIn
Annatjie Stander

  Me Annatjie Stander

  +27 16 910 3369
  annatjie.stander@nwu.ac.za
  Gebou 4, 124, Vanderbijlpark
  Masters of Education
  Lektor
Anri Smit

  Me Anri Smit

  +27 16 910 3371
  anri.smit@nwu.ac.za
  Gebou 4 ,122, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours
  Lektor
Beitske van der Niet

  Me Beitske van der Niet

  +27 16 910 3356
  beitske.vanderniet@nwu.ac.za
  Gebou 4, 116, Vanderbijlpark
  Honours Bachelor of Commerce
  Lektor
Benny Mohosho

  Mr Benny Mohosho

  +27 16 910 3406
  Benny.Mohosho@nwu.ac.za
  Gebou 4, 119, Vanderbijlpark
  Magister Commercii
  Lektor

  Ms Constance Tshegofatso Femele

  +27 18 389 2133
  22513884@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block C, Office 180A, Mafikeng
  CA(SA)
  Lecturer

  Mnr Dawie Mong

  +27 18 299 1383
  Dawie.Mong@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 201, Potchefstroom
  Lektor

  Prof Dolf Van Niekerk

  +27 18 299 1461
  Dolf.VanNiekerk@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 224, Potchefstroom
  Lektor

  Me Elzaan Swanepoel

  +27 18 299 2651
  Elzaan.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 110, Potchefstroom
  Lektor

  Me Erica Derbyshire

  +27 18 299 2554
  Erica.Derbyshire@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 104c, Potchefstroom
  Lektor
Estie Lubbe

  Me Estie Lubbe

  +27 16 910 3366
  Estie.Lubbe@nwu.ac.za
  Gebou 4, 113, Vanderbijlpark
  Bachelor of Accounting Honours
  Lektor
LinkedIn Google Scholar
Heleen Janse van Vuuren

  Prof Heleen Janse van Vuuren

  +27 016 910 340
  heleen.jansevanvuuren@nwu.ac.za
  Gebou 4, 107, Vanderbijlpark
  Master of Commerce, CA(SA)
  Adjunkdirekteur
  Accounting
LinkedIn
Helena Fourie

  Me Helena Fourie

  +27 18 299 2627
  Helena.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 210, Potchefstroom
  Lektor

  Me Hester Vorster

  +27 18 389 2201
  Hester.Vorster@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 248, Mafikeng
  MPhil
  Lektor
Jaco Fouche

  Prof Jaco Fouche

  +27 16 910 3481
  Jaco.Fouche@nwu.ac.za
  Gebou 4, G20, Vanderbijlpark
  Philosophiae Doctor, CA(SA)
  Professor

  Me Janet Hanna

  +27 18 389 2376
  21974640@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 179, Mafikeng
  CA (Can)
  Senior Lektor
Joel Seshabela

  Mr Joel Seshabela

  +27 16 910 3355
  Joel.Seshabela@nwu.ac.za
  Gebou 4, 118, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)
  Senior lektor

  Me Johanna Manyaapelo

  018 299 2551
  Johanna.Manyaapelo@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 104a, Potchefstroom
  Lektor
Lana Harmse

  Me Lana Harmse

  +27 16 910 3342
  Lana.Harmse@nwu.ac.za
  Gebou 4, G09, Vanderbijlpark
  Master of Commerce
  Senior lektor
LinkedIn

  Me Leani Van Staden

  018 299 1441
  Leani.VanStaden@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 218, Potchefstroom
  Lektor

  Me Lemar Olivier

  +27 18 389 2080
  Lemar.Olivier@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 168, Mafikeng
  MCom, CA(SA)
  Programleier Honneurs Finansiële Rekeningkunde
LinkedIn
Lucas Steyn

  Mnr Lucas Steyn

  018 299 1454
  Lucas.Steyn@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 225, Potchefstroom
  Dosent
Lynne Cornelius

  Me Lynne Cornelius

  018 2991371
  Lynne.Cornelius@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 204, Potchefstroom
  Dosent

  Me Magriet Weyers

  018 299 1453
  Magriet.Weyers@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 205, Potchefstroom
  Dosent

  Me Makgabiso Molisalife

  +27 18 389 2255
  17072727@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 176B, Mafikeng
  CA(SA)
  Senior Lektor
LinkedIn

  Ms Neo Molefi

  +27 18 389 2640
  21012903@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block A, Office 138, Mafikeng
  CA(SA)
  Lecturer
Nico Fourie

  Mnr Nico Fourie

  018 2992258
  Nico.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 221, Potchefstroom
  Dosent

  Prof Nico Van der Merwe

  018 299 1459
  Nico.VanderMerwe@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 211, Potchefstroom
  Dosent

  Mnr Peter Tawana

  +27 18 389 2231
  Peter.Tawana@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 169, Mafikeng
  MCom, ACCA
  Dosent
Rikus De Villiers

  Prof Rikus De Villiers

  018 2994098
  Rikus.DeViliiers@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 207, Potchefstroom
  Dosent
Ronel Cassim

  Me Ronel Cassim

  +27 16 910
  Ronel.Cassim@nwu.ac.za
  Gebou 4, G06, Vanderbijlpark
  Magister Commercii
  Junior Lektor
Research Gater LinkedIn Google Scholar
Sonja Swart

  Me Sonja Swart

  018 299 1364
  Sonja.Swart@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 219, Potchefstroom
  Lektor
Suretha van Wyk

  Me Suretha van Wyk

  +27 16 910 3407
  Suretha.vanWyk@nwu.ac.za
  Gebou 4, G12, Vanderbijlpark
  Honneurs-Baccalaureus Computationis, CA(SA)
  Senior lektor
LinkedIn

  Mnr Thabo Mashoene

  +27 18 389 2345
  Thabo.Mashoene@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 167, Mafikeng
  Professionele Rekenmeester SA
  Lektor

  Me Tlotlo Segotso

  +27 18 389 2583
  Tlotlo.Segotso@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok B, Kamer 178 , Mafikeng
  BCom Honours
  Junior Lektor