Auditing and Governance

  Me Monique Du Plessis

  +27 16 910 3370
  Monique.DuPlessis@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 112-B
  MCom Belasting, CA(SA)
  Senior Lektor

  Dr Jacob Mamaile

  +27 16 910 3481
  Jacob.Mamaile@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G16-D
  PhD in Rekeningkunde
  Senior Lektor
Andre Swart

  Dr Andre Swart

  +27 16 910 3361
  Andre.Swart@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 127, Vanderbijlpark
  Master of Commerce, GR(SA), RA, PHD Rekeningkunde
  Senior Lektor
Anneke Moolman

  Me Anneke Moolman

  +27 16 910 3383
  Anneke.Moolman@nwu.ac.za
  Gebou 4,115
  Master of Commerce, CA(SA)
  Senior lektor
LinkedIn
Olive Stumke

  Me Olive Stumke

  +27 16 910 3360
  Olive.Stumke@nwu.ac.za
  Building 4, 110
  Master of Commerce
  Senior lektor
LinkedIn Google Scholar
Veruschka Pelser- Carstens

  Me Veruschka Pelser- Carstens

  +27 16 910 3353
  Veruschka.PelserCarstens@nwu.ac.za
  Gebou 4, 109
  Master of Arts
  Senior lektor
Google Scholar

Finansiële Rekeningkunde

Heleen Janse van Vuuren

  Prof Heleen Janse van Vuuren

  +27 016 9103402
  heleen.jansevanvuuren@nwu.ac.za
  Gebou 4, 107
  Master of Commerce, CA(SA)
  Direkteur
LinkedIn
Alinka Mostert

  Me Alinka Mostert

  +27 16 910 3359
  alinka.mostert@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G12
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)
  Senior Lektor
LinkedIn Google Scholar
Anina Marx

  Me Anina Marx

  +27 16 910 3236
  anina.marx@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G12
  Master of Commerce, CA(SA)
  Senior Lektor
LinkedIn
Annatjie Stander

  Me Annatjie Stander

  +27 16 910 3369
  annatjie.stander@nwu.ac.za
  Gebou 4, 124
  Masters of Education
  Lektor
Anri Smit

  Me Anri Smit

  +27 16 910 3371
  anri.smit@nwu.ac.za
  Gebou 4 ,122
  Bachelor of Commerce Honours
  Lektor

  Mnr Ashley Pietersen

  +27 16 910 3342
  Ashley.Pietersen@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G09
  MCom Rekeningkunde
  Senior Lektor

  Mnr Maruping Mothapo

  +27 16 910 3626
  maruping.mothapo@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G06
  BCom Rekeningkunde, CTA
  Lektor

  Me Jessemaine Manickum

  +27 16 910 3386
  Jessemaine.Manickum@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G07-A
  BCom Hons Finansiële Rekeningkunde
  Senior Lektor
Beitske van der Niet

  Me Beitske van der Niet

  +27 16 910 3356
  beitske.vanderniet@nwu.ac.za
  Gebou 4, 116
  Honours Bachelor of Commerce
  Lektor

  Mnr Pieter Breeschoten

  +27 16 910 3390
  Pieter.Breeschoten@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 123
  BCom Hons Finansiële Rekeningkunde
  Lektor
Benny Mohosho

  Mr Benny Mohosho

  +27 16 910 3406
  Benny.Mohosho@nwu.ac.za
  Gebou 4, 119
  Magister Commercii
  Lektor
Estie Lubbe

  Me Estie Lubbe

  +27 16 910 3366
  Estie.Lubbe@nwu.ac.za
  Gebou 4, 113
  Bachelor of Accounting Honours
  Lektor
LinkedIn Google Scholar
Suretha van Wyk

  Me Suretha van Wyk

  +27 16 910 3407
  Suretha.vanWyk@nwu.ac.za
  Gebou 4, G12
  Honneurs-Baccalaureus Computationis, CA(SA)
  Senior lektor
LinkedIn
Joel Seshabela

  Mr Joel Seshabela

  +27 16 910 3355
  Joel.Seshabela@nwu.ac.za
  Gebou 4, 118
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)
  Senior lektor

Management Accounting and Financial Management

  Me Boipelo Moncho

  +27 16 910 3237
  Boipelo.Moncho@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G07-B
  BCom Hons Geoktrooieerde Rekenmeesterskap, CA(SA)
  Senior Lektor
Tessa de Jongh

  Me Tessa de Jongh

  +27 16 910 3391
  Tessa.deJongh@nwu.ac.za
  Gebou 4, 125
  Master of Commerce, CA(SA)
  Senior lektor
Nico Smith

  Mr Nico Smith

  +27 16 910 3405
  Nico.Smith@nwu.ac.za
  Gebou 4, 120
  Masters in Business Administration
  Senior lektor
Thys Swanepoel

  Prof Thys Swanepoel

  +27 16 910 3343
  Thys.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou 4, G11 Vanderbijlpark
  PhD Bestuursrekeningkunde
  Medeprofessor
Inge van der Walt

  Me Inge van der Walt

  +27 16 910 3386
  Inge.vanderWalt@nwu.ac.za
  Gebou 4. G10
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)
  Senior lektor

Taxation

Joani Dahms

  Me Joani Dahms

  +27 16 910 3404
  Joani.Dahms@nwu.ac.za
  Gebou 4, 121
  MCom, CA(SA)
  Senior lektor
LinkedIn
Lerike Jacobs

  Me Lerike Jacobs

  +27 16 910 3299
  Lerike.Jacobs@nwu.ac.za
  Gebou 4, G08
  Magister Commercii
  Senior lektor
Mariana Delport

  Prof Mariana Delport

  +27 16 910 3400
  Mariana.Delport@nwu.ac.za
  Gebou 4, 104
  MCom, CA(SA)
  Associate Professor
Marie Preston

  Me Marie Preston

  +27 16 910 3367
  Marie.Preston@nwu.ac.za
  Gebou 4, 126
  MLaw
  Senior lektor