Prof Tommy du Plessis

Waarnemende Koördinerende Direkteur
Klein Besigheid & Entrepreneurskap
tommy.duplessis@nwu.ac.za

Prof Christoff Botha

Professor
Arbeidsverhoudinge
christoff.botha@nwu.ac.za

Mnr Johan Coetzee

Lektor
Inligting en Innovasie
johannes.coetzee@nwu.ac.za

Prof Leon Jackson

Professor
Veranderingsbestuur & Diversiteitsbestuur
leon.jackson@nwu.ac.za

Prof Ines Nel

Professor
Finansiële Bestuur
ines.nel@nwu.ac.za

Mnr Johan Jordaan

Lektor
Operasionele Bestuur
Jordaan.Johan@nwu.ac.za

Prof Ronnie Lotriet

Professor
Ekonomie en Strategiese Bestuur
ronnie.lotriet@nwu.ac.za

Dr Henry Lotz

Senior Lektor
Algemene bestuur
henry.lotz@nwu.ac.za

Mev Retha Scholtz

Lektor
Emosionele intelligensie
retha.scholtz@nwu.ac.za

Prof Anet Smit

Professor
Bestuursrekeningkunde; Aktiwiteitsgebaseerde koste; gebalanseerde telkaart
anet.smit@nwu.ac.za

Mnr William van der Merwe

Senior Bestuur Konsultant
Besigheid Konsultasie
william.vandermerwe@nwu.ac.za

Mnr Herman Thom

Senior Bestuur Konsultant
Besigheid Konsultasie
herman.thom@nwu.ac.za

Mnr Theo Venter

Spesiale Adviseur
Politieke en Beleid ontleder
theo.venter@nwu.ac.za

Mnr Martin Botha

Lektor
Finansiële Rekeningkunde
martin.botha@nwu.ac.za

Mev Ntseliseng Khumalo

Lektor
Menslike Hulpbronbestuur
ntseliseng.khumalo@nwu.ac.za

Mnr Pieter Greyling

Lektor
Arbeidsreg en nakoming ondersoek
greyatt@telkomsa.net

Prof André Heymans

Professor
Finansiële markte, Afgeleide instrumente, Ekonomie
andre.heymans@nwu.ac.za

Mnr Morné van den Bergh

Afdelingshoof: Uitvoerende Opleiding
Kantoor Bestuur
morne.vandenbergh@nwu.ac.za

Mev Wilma Pretorius

MBA Administratiewe Beampte
Kantoor Administrasie
wilma.pretorius@nwu.ac.za

Me Anthea Gaanakgomo

Administratiewe Assistent
Kort Kursus Administrasie
anthea.gaanakgomo@nwu.ac.za

Mnr Albrecht Strydom

Senior Finansiële Beampte
Finansies
albrecht.strydom@nwu.ac.za

Mev Marietjie Lombard

Administratiewe Assistent
Kort Kursus Administrasie
marietjie.lombard@nwu.ac.za

Mev Elma Senekal

Kursuskoördineerder
Klein Besigheid Bestuur
elma.senekal@nwu.ac.za

Me Janine Erasmus

Administratiewe Assistent
Web Publiseerder & Kort Kursus Administrasie
janine.erasmus@nwu.ac.za

Mev Marni Young

Administratiewe Assistent
Kort Kursus Administrasie
marni.young@nwu.ac.za

Mev Rentia Conradie

Administratiewe Assistent
Kort Kursus Administrasie
rentia.conradie@nwu.ac.za

Me Shemené Kok

Administratiewe Assistent
Kort Kursus Administrasie
shemene.kok@nwu.ac.za

Mnr Phillip Boonzaier

Administratiewe Assistent
Nagraadse Diploma in Bestuur en PhD
21603049@nwu.ac.za