Mnr Albrecht Strydom

Senior Finansiële Beampte
Finansies
albrecht.strydom@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, Kantoor 314, Gebou E3
+27 18 299 4067
Potchefstroom

Anthea Gaanakgomo

Administratiewe Assistent

Anthea.Gaanakgomo@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, Senwes Park, gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg)
+27 18 299 1412
Potchefstroom
LinkedIn

Christie Munro

Administratiewe Beampte
Kantooradministrasie
Christie.Munro@nwu.ac.za
Besigheidskool, Senwes Park, gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg)
+27 18 299 1419
Potchefstroom

Elma Senekal

PGDip Administratiewe Beampte
Kantooradministrasie
Elma.Senekal@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, Kantoor 406, Gebou E3
+27 18 299 1379
Potchefstroom

Dr Joseph Lekunza

Navorsingsbestuurder en PhD-programleier
Navorsing
joseph.lekunze@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park
+27 18 389 2235
Mahikeng
Research Gater Google Scholar

Lungile Ntsizwane

Programbestuurder

lungile.ntsizwane@nwu.ac.za
NWU Business School, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park
+27 18 389 2351
Mahikeng
LinkedIn
Mrs Boneschans, Mara

Mara Boneschans

Sekretaris
Sekretariële
mara.boneschans@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, Senwes Park, Gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg)
+27 18 299 1406
Potchefstroom
Me Mogwere, Puleng

Puleng Mogwere

MBA / PGDIP Assistent Programbestuurder

puleng.mogwere@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park
+27 18 389 2258
Mahikeng
LinkedIn

Rhonda Ferreira

Sekretaresse
Sekretariële
Rhonda.Ferreira@nwu.ac.za
Gebou 3, NWU Besigheidskool
+27 16 910 3011
Vanderbijlpark
Miss Abdullah, Saleemah

Saleemah Abdullah

MBA / PGDIP Program Assistent
Administrasie
Saleemah.Abdullah@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park
+27 18 389 2095
Mahikeng

Sophy Mogorosi

Administratiewe Assistent
Administrasie
Sophy.Mogorosi@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park
+27 18 389 2827
Mahikeng
LinkedIn

Tebogo Tebejane

Administratiewe Assistent
Navorsing en PhD Administrasie
Tebogo.Tebejane@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, Kantoor 312, Gebou E3
+27 18 299 4130
Potchefstroom

Wilma Pretorius

Senior Administrateur

wilma.pretorius@nwu.ac.za
NWU Besigheidskool, Senwes Park, Gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg)
+27 18 299 1419
Potchefstroom