Ernestinah Mogapi

  Me Ernestinah Mogapi

  +27 18 299 1341
  Ernestinah.Mogapi@nwu.ac.za
  Gebou E3
  Skoonmaker
Esme Labuschagne

  Mev Esme Labuschagne

  +27 18 299 1341
  Esme.Labuschagne@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 117
  Administratiewe Beampte: Dekaan
Judie Coetzee

  Me Judie Coetzee

  +27 18 299 1337
  Judie.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 114
  Finansiële Beampte

  Mev Karlé Bell

  +27 18 299 1218
  Karle.Bell@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 120
  Skakelbeampte
Linda Grimbeek

  Me Linda Grimbeek

  +27 18 299 1399
  Linda.Grimbeek@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 115
  Fakulteitsbestuurder
Melanie Roodt

  Me Melanie Roodt

  +27 299 1382
  Melanie.Roodt@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 123
  Administratiewe Beampte: Voorgraadse Studente

  Mnr Simon Manzana

  +27 18 299 1381
  Simon.Manzana@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer G23
  Logistieke Koördineerder