Ontmoet die mense

   Mnr Albrecht Strydom

   Senior Finansiële Beampte
  +27 18 299 4067
  albrecht.strydom@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, Kantoor 314, Gebou E3, Potchefstroom
  Nasionale Diploma in Polisieadministrasie
   Finansies

  Me Anthea Gaanakgomo

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1412
  Anthea.Gaanakgomo@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, Senwes Park, gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg), Potchefstroom
  MBA Administrasie

  Mev Christie Munro

  Administratiewe Beampte
  +27 18 299 1419
  Christie.Munro@nwu.ac.za
  Besigheidskool, Senwes Park, gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg), Potchefstroom
  Kantooradministrasie

  Mev Elma Senekal

  PGDip Administratiewe Beampte
  +27 18 299 1379
  Elma.Senekal@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, Kantoor 406, Gebou E3, Potchefstroom
  Kantooradministrasie
  Kantooradministrasie

   Dr Joseph Lekunza

  Navorsingsbestuurder en PhD-programleier
  +27 18 389 2235
  joseph.lekunze@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park, Mahikeng
  PHD, Masters, BSc, PGdip, BSc
  Navorsing

  Me. Lungile Ntsizwane

  Programbestuurder
  +27 18 389 2351
  lungile.ntsizwane@nwu.ac.za
  NWU Business School, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park, Mahikeng
  Mcom (NWU)

  Mev Mara Boneschans

  Sekretaris
  +27 18 299 1406
  mara.boneschans@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, Senwes Park, Gebou K14, (h / v Esellenstraat en Thabo Mbekiweg), Potchefstroom
  Sekretariële

  Me Puleng Mogwere

  MBA / PGDIP Assistent Programbestuurder
  +27 18 389 2258
  puleng.mogwere@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park, Mahikeng
  MAdmin (NWU)

  Me Saleemah Abdullah

  MBA / PGDIP Program Assistent
  +27 18 389 2095
  Saleemah.Abdullah@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park, Mahikeng
  BAdmin in Ekonomie, Hons in Publieke Administrasie
  Administrasie

  Me Sophy Mogorosi

  Administratiewe Assistent
  +27 18 389 2827
  Sophy.Mogorosi@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, ERF 4213, Palmer Crescent Leopard Park, Mahikeng
  Navorsing en PhD Administrasie
  Administrasie

  Mnr Tebogo Tebejane

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 4130
  Tebogo.Tebejane@nwu.ac.za
  NWU Besigheidskool, Kantoor 312, Gebou E3, Potchefstroom
  Navorsing en PhD Administrasie
  Navorsing en PhD Administrasie