Dr Lizelle Rossouw

  +27 18 285 2310
  lizelle.rossouw@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 210, Potchefstroom
  BCom Behavioural Sciences, BCom Hons Industrial Psychology, MCom Industrial Psychology, PhD Industrial Psychology
  Programleier: Arbeidsverhoudinge
Abigail de Coning

  Mev Abigail de Coning

  +27 16 910 3445
  abigail.deconing@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G10, Vanderbijlpark
  BCom Honours Industrial Psychology
  Senior Administratiewe Assistent
LinkedIn
Aysha Ebrahim

  Me Aysha Ebrahim

  +27 16 910 3449
  aysha.ebrahim@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G15, Vanderbijlpark
  MCom Bedryfsielkunde
  Junior Lektor
  Teaching and Learning

  Mnr Bouwer Jonker

  +27 18 299 1386
  Bouwer.Jonker@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 201, Potchefstroom
  Senior Lektor

  Prof Cara Jonker

  +27 18 299 4256
  Cara.Jonker@nwu.ac.za
  Gebou E3, kamer 217, Potchefstroom
  Professor

   Me Chimoniq Serfontein

  +27 18 299 1712
  Chimoniq.Serfontein@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 207, Potchefstroom
  Administratiewe Assistent

  Me Eva Sekwena

  +27 18 285 2311
  Eva.Sekwena@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 220, Potchefstroom
  Lektor

  Mnr Gerhard Rabie

  +27 18 299 1395
  Gerhard.Rabie@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 212, Potchefstroom
  Senior Lektor, Program Leier Bedryfsielkunde

  Me Juraida Latif

  +27 16 910 3431
  juraida.latif@nwu.ac.za
  NWU, Vanderbijlpark
  Lektor
Leoni van der Vaart

  Me Leoni van der Vaart

  +27 16 910 3445
  leoni.vandervaart@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G17, Vanderbijlpark
  BSc, BA Hons (Psychology), BCom Hons (HR Management), MCom (HR Management), MCom (Industrial Psychology), Phd Sielkunde en Bedryfsielkunde
  Senior Lektor en Program Leier van Navorsing in Menslike Hulpbronbestuur en Bedryfsielkunde
  Research Methodology and Psychometrics Unemployment Self-Determination Theory
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Dr Marissa Brouwers

  +27 18 285 2309
  Marissa.Brouwers@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 202b, Potchefstroom
  BA (Private and Publieke Sektor) , BPsyc (Sielkunde), BA Hons (Bedryfsielkunde), MA (Bedryfsielkunde), PhD (Bedryfsielkunde) Geregistreerde Bedryfsielkundige (HPCSA PS 0109126)
  Senior Lektor, Program Leier in Navorsing
  Werk-familie koppelvlak, Giftige Leadership, Skaal Ontwikkeling, Navorsingsmetodologie and Psigometrie.
LinkedIn
Marius Stander

  Prof. Marius Stander

  +27 16 910 4515
  marius.stander@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G22, Vanderbijlpark
  M.Com; PhD
  Professor
  People development

  Dr Melissa Jacobs

  +27 18 299 1367
  Melissa.Jacobs@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 208, Potchefstroom
  Senior Lektor

  Dr Revelation Mokgele

  +27 18 389 2448
  Revelation.mokgele@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou Kamer G29, Mahikeng
  PhD Bedryfsielkunde
  Senior Lektor
  Werlnemer Welstand, Studente Motivering, Etiek