Me Aldi van Wyk

  +27 18 299 1365
  20417454@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 262, Potchefstroom
  BCom Korporatiewe Kommunikasie en Toerismebstuur, BCom Hons Bemarking en Entrepreneurskap, MCom Bemarkingsbestuur
  Dosent
  Toerisme, Bemarking, Korporatiewe Kommunikasie
LinkedIn

  Prof Ayesha Bevan-dye

  +27 16 910 3358
  Ayesha.Bevan-dye@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkings Bestuur
  Proffesor
Research Gater Google Scholar

  Dr Carinda Williams

  +27 18 299 1344
  Carinda.Williams@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 256, Potchefstroom
  Senior Lektor
Costa Synodinos

  Dr Costa Synodinos

  +27 16 910 3382
  Costa.Synodinos@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkings Bestuur
  Senior lektor
LinkedIn Google Scholar
Ephrem Redda

  Dr Ephrem Redda

  +27 16 910 3239
  Ephrem.Redda@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkings Bestuur
  Senior Lektor
LinkedIn Google Scholar

  Prof Estelle Van Tonder

  +27 18 285 2204
  Estelle.VanTonder@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 258, Potchefstroom
  Professor van Bemarking

  Dr Hester Spies

  +27 18 299 1348
  Hester.Spies@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 252, Potchefstroom
  Senior Lektor
LinkedIn

  Me Jackie Van der Merwe

  +27 18 299 2885
  Jackie.VanderMerwe@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 257, Potchefstroom
  Administratiewe Assistent: Bemarkingsbestuur

  Me Magdaline Borchardt

  +27 18 389 2900
  Magdaline.Borchardt@nwu.ac.za
  Gebou A3 (Blok A), Kantoor G21, Mahikeng
  M.Com in Bestuur, B.Com Honneurs in Entrepreneurskap en Bemarking, B.Com in Entrepreneurskap en Besigheidsbestuur
  Lektor
  Besigheidsbemarking en Bemarking
Marko van Deventer

  Prof Marko van Deventer

  +27 16 910 3527
  Marko.vanDeventer@nwu.ac.za
  Gebou 4 G16E, Vanderbijlpark
  PhD in Besigheids Bestuur
  Lektor
LinkedIn Google Scholar

  Dr Mia Bothma

  +27 18 285 2322
  Mia.Bothma@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 259, Potchefstroom
  Senior Lektor

  Prof Nedia Mackay

  +27 18 299 1425
  Nedia.Mackay@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 260, Potchefstroom
  Program Leier in Navorsing, Medeprofessor

  Mr PJ van Schalkwyk

  +27 18 389 2826
  VanSchalkwyk.Schalk@nwu.ac.za
  Gebou A3 (Blok B), Kantoor 251, Mahikeng
  M.Com Bemarkingsbestuur
  Lektor
  Bemarking en Bestuur
Re-An Muller

  Dr Re-An Muller

  +27 16 910 3357
  Re-An.Muller@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Marketing Management
  Program Leier & Senior Lektor
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Dr Roland Goldberg

  +27 18 285 2207
  Roland.Goldberg@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 254, Potchefstroom
  BCom Geoktrooieerde Bemarking, BCom (Hons) Entrepreneurskap en Bemarking, MCom Bemarkingsbestuur, PhD Bemarkingsbestuur
  Lektor
  Verbruikersgedrag, Marksegmentering, Marknavorsing, Verkope, Mode-kleinhandel, Plek-bemarking.
Research Gater LinkedIn