Prof Alfred Henrico

  +27 18 299 1463
  Alfred.Henrico@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 241, Potchefstroom
  Mede-professor

  Me Petro Beukes

  +27 18 299 1421
  Petro.Beukes@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 246 / 257, Potchefstroom
  Sekretaresse: Direkteur & Ondernemingsbestuur

  Dr Aloe Meintjes

  +27 18 299 1422
  Aloe.Mentjes@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 244, Potchefstroom
  Senior Lektor

  Mnr Antonie Greeff

  +27 18 285 2211
  antonie.greeff@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 245, Potchefstroom
  Junior Lektor
Clarise Mostert

  Dr Clarise Mostert

  +27 16 910 3389
  Clarise.Mostert@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 205A, Vanderbijlpark
  PhD in Toerismebestuur
  Senior Lektor
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Dr Frazer Kadama

  +27 18 389 2565
  Frazer.Kadama@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok A, Kamer G16, Mahikeng
  BSc, MBA, PhD
  Senior Lektor
  Business Management and Sustainable Development
Heleneze Lues

  Dr Heleneze Lues

  +27 16 910 3349
  Heleneze.Lues@nwu.ac.za
  Gebou 3, Kamer 215, Vanderbijlpark, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur
  Senior Lektor
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Mr Johan Gouws

  +27 18 285 2315
  johan.gouws@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 243, Potchefstroom
  Junior Lektor
Johann Landsberg

  Mr Johann Landsberg

  +27 16 910 3280
  Johann.Landsberg@nwu.ac.za
  bhive EDC, Gebou 6, Vanderbijlpark
  MCom; MBA
  bhive EDC bestuurder

  Me Lerato Mohalajeng

  +27 18 299 1424
  Lerato.Mohalajeng@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 247, Potchefstroom
  Lektor
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Me Lerato Sentsho

  +27 18 299 1423
  25213032@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 253,
  BCom, BCom Hons
  Junior Lektor
  Ondernemingsbestuur
Lorenda Minne

  Me Lorenda Minne

  +27 16 910 3690
  Lorenda.Minne@nwu.ac.za
  Gebou 4 G19, Vanderbijlpark
  Administratiewe assistent

  Prof Louis Van Staden

  +29 18 285 2313
  Louis.VanStaden@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 242, Potchefstroom
  Senior Lektor
Luzaan Hamilton

  Dr Luzaan Hamilton

  +27 16 910 3376
  luzaan.hamilton@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 210, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur
  Senior lektor
Research Gater
Mandla Shezi

  Mr Mandla Shezi

  +27 16 910 3346
  Mandla.Shezi@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  MCom
  Junior Lektor

  Mnr Martin Botha

  +27 18 285 2320
  13077376@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 255,
  BCom Rekenmeesterskap (SAIPA), BCom Hons (CIMA), MCom (Bestuursrekenmeesterskap)
  Lektor

  Mnr Mpumelelo 'Junior' Longweni

  +27 18 285 2317
  22965092@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 253, Potchefstroom
  Lektor
Natanya Meyer

  Dr Natanya Meyer

  +27 16 910 3373
  Natanya.Meyer@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 205B, Vanderbijlpark
  PhD in Entrepreneurskap
  Senior Lektor
Research Gater Google Scholar
Rita Klonaridis

  Dr Rita Klonaridis

  +27 16 910 3385
  Rita.Klonaridis@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 205A, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur
  Senior Lektor
Thembi Mosabala

  Me Thembi Mosabala

  +27 16 910 3387
  Thembi.Mosabala@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 209, Vanderbijlpark
  MCom in Ondernemeingsbestuur
  Lektor

  Prof Mark Rathbone

  +27 18 299 1356
  Mark.Rathbone@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 238, Potchefstroom
  Medeprofessor: Bedryfsetiek

  Me Rachelle Van der Westhuizen

  +27 18 285 2316
  Rachelle.VanderWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 251a, Potchefstroom
  Administratiewe Assistent: Besigheidsetiek