Direkteure - Skool vir Ekonomiese Wetenskappe

  Prof Wynand Grobler

  Uitvoerende direkteur
  +27 16 910 3363
  Wynand.Grobler@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Ekonomie

  Me Lee Nel

  Admin Assistent
  +27 16 910 3388
  lee.nel@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 207, Vanderbijlpark

  Me Riana Prinsloo

  Seketaresse tot die Direkteur
  +27 16 910 3394
  riana.prinsloo@nwu.ac.za
  B 4, R 207 Vanderbijlapark , Vanderbijlpark

  Prof André Heymans

  Adjunk Direkteur
  +27 18 299 1352
  Andre.Heymans@nwu.ac.za
  Gebou E3, 111, Potchefstroom
  Finansiële markte, Afgeleide instrumente en Ekonomie

  Me Ilza Havenga

  Sekretaresse
  +27 18 299 1438
  ilza.havenga@nwu.ac.za
  Gebou E3; 113, Potchefstroom

  Dr Lebotsa Daniel Metsileng

  Waarnemende Adjunk Direkteur
  +27 18 389 2207
  daniel.metsileng@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok A, Kamer A139/143, Mahikeng
  PhD in Statistiek

  Me Violet Thandiwe Mabalane

  Administratiewe Beampte
  +27 18 389 2002
  Violet.Mabalane@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou; A119/120, Mahikeng
  Nasionale Sekretariële Sertifikaat