Personeel - Internasionale Handel

  Dr Adelia Jansen van Rensburg

  Senior Lektor
  +27 18 285 2114
  11798661@nwu.ac.za
  Gebou E3; 138, Potchefstroom
  PhD Internationale Handel
  Internasionale handelsbeleid, plaaslike ekonomiese integrasie, digitale ekonomie

  Dr Carli Bezuidenhout

  Senior Lektor
  +27 18 285 2321
  carli.bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou E3; 128, Potchefstroom
  PhD Ekonomie

  Prof Diana Viljoen

  Medeprofessor
  +27 16 910 3403
  Diana.Viljoen@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Risiko Bestuur

  Prof Ermie Steenkamp

  Medeprofessor
  +27 18 299 1479
  ermie.steenkamp@nwu.ac.za
  Gebou E3; 130, Potchefstroom
  PhD Internasionale Handel

  Prof Henri Bezuidenhout

  Professor
  +27 18 285 2326
  henri.bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou E3; 107, Potchefstroom
  PhD in Ekonomie, ITRISA Gevorderde Sertifikaat in Internasionale Handel (Uitvoere).

  Dr Jabulile Makhalima

  Lektor
  +27 16 910 3392
  jabulile.makhalima@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 205, Vanderbijlpark
  PhD in Ekonomie

  Prof Sonja Grater

  Medeprofessor
  +27 18 299 1444
  Sonja.Grater@nwu.ac.za
  Gebou E3; 129, Potchefstroom
  PhD in Ekonomie, ITRISA Gevorderde Sertifikaat in Internasionale Handel (Uitvoere).