Mafikeng

Fisiese adres:

Algemene Akademiese Gebou Blok C
Room 173 (Eerste vloer)
Mafikengkampus

 

Posadres:

Privaat sak X2046, Interne bussie 575
Mafikengkampus
Noordwes-Universiteit
Mmabatho
2735

 

Kontakbesonderhede:

+27 (0)18 389 2094

isaac.mere@nwu.ac.za

Voorgraadse navrae

Rebecca Mheta

Rebecca.Mheta@nwu.ac.za

Honneursnavrae

Rebecca Mheta

Rebecca.Mheta@nwu.ac.za

Meesters- en PhD-navrae

Dalene Vorster

Dalene.Vorster@nwu.ac.za

Potchefstroom

Fisiese adres:

 Gebou E5 (Esselenstraat-ingang)
Room 106
Potchefstroomkampus
 

Posadres:

Privaat sak X6001, Interne bussie 300
Potchefstroomkampus
Noordwes-Universiteit
Potchefstroom
2520

 

Kontakbesonderhede:

+27(0)18 299 1351

Gene.Steyn@nwu.ac.za

Voorgraadse navrae

Geoktrooieerde Rekenmeesterskap

Louise Frylinck

Louise.Frylinck@nwu.ac.za

Bestuursrekenmeesterskap

Ina Skinner

Ina.Skinner@nwu.ac.za

 

Finansiële Rekenmeesterskap

Alsorika Jansen van Vuuren

Alsorika.JansenVanVuuren@nwu.ac.za

 

Forensiese Rekenmeesterskap

Hettie Jansen van Vuuren

Hettie.JansenVanVuuren@nwu.ac.za

 

Honneursnavrae

Geoktrooieerde Rekenmeesterskap

Louise Frylinck

Louise.Frylinck@nwu.ac.za

 

Bestuursrekenmeesterskap

Ina Skinner

Ina.Skinner@nwu.ac.za

 

 

Vaal Triangle

Fisiese adres:

Gebou 4 (Hendrick Van Eck-boulevard)
Kamer 105
 Vaaldriehoekkampus 
 

Posadres:

Posbus 1174, Interne bussie 125
Vaaldriehoekkampus
Noordwes-Universiteit
Vanderbijlpark
1900

 

Kontakbesonderhede

Mev Marinda Bosman

+27(0)16 910 3351

Marinda.Bosman@nwu.ac.z


Voorgraadse navrae

Mev Anna-Marie van der Elst

+27 16 910 3112

Annamarie.Vanderelst@nwu.ac.za

 

Honneursnavrae

Prof Heleen Janse van Vuuren

+27 16910 3402, heleen.jansevanvuuren@nwu.ac.za

 

Meesters- en PhD-navrae

Prof Jaco Fouché

+27169103481

Jaco.fouche@nwu.ac.za