Personeel - Bedryfsielkunde

  Dr Lizelle Rossouw

  Programleier: Arbeidsverhoudinge
  +27 18 285 2310
  lizelle.rossouw@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 210, Potchefstroom
  BCom Behavioural Sciences, BCom Hons Industrial Psychology, MCom Industrial Psychology, PhD Industrial Psychology

  Mev Abigail de Coning

  Senior Administratiewe Assistent
  +27 16 910 3445
  abigail.deconing@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G10, Vanderbijlpark
  BCom Honours Industrial Psychology

  Me Aysha Ebrahim

  Junior Lektor
  +27 16 910 3449
  aysha.ebrahim@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G15, Vanderbijlpark
  MCom Bedryfsielkunde
  Teaching and Learning

  Dr Bouwer Jonker

  Senior Lektor
  +27 18 299 1386
  Bouwer.Jonker@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 201, Potchefstroom

  Prof Cara Jonker

  Professor
  +27 18 299 4256
  Cara.Jonker@nwu.ac.za
  Gebou E3, kamer 217, Potchefstroom

   Me Chimoniq Serfontein

  Administratiewe Assistent
  +27 18 299 1712
  Chimoniq.Serfontein@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 207, Potchefstroom

  Me Eva Sekwena

  Lektor
  +27 18 285 2311
  Eva.Sekwena@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 220, Potchefstroom

  Dr Gerhard Rabie

  Senior Lektor, Programleier Bedryfsielkunde
  +27 18 299 1395
  Gerhard.Rabie@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 212, Potchefstroom

  Me Juraida Latif

  Lektor
  +27 16 910 3431
  juraida.latif@nwu.ac.za
  NWU, Vanderbijlpark

  Me Leoni van der Vaart

  Senior Lektor en Program Leier van Navorsing in Menslike Hulpbronbestuur en Bedryfsielkunde
  +27 16 910 3445
  leoni.vandervaart@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G17, Vanderbijlpark
  BSc, BA Hons (Psychology), BCom Hons (HR Management), MCom (HR Management), MCom (Industrial Psychology), Phd Sielkunde en Bedryfsielkunde
  Research Methodology and Psychometrics Unemployment Self-Determination Theory

  Dr Marissa Brouwers

  Senior Lektor, Program Leier in Navorsing
  +27 18 285 2309
  Marissa.Brouwers@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 202b, Potchefstroom
  BA (Private and Publieke Sektor) , BPsyc (Sielkunde), BA Hons (Bedryfsielkunde), MA (Bedryfsielkunde), PhD (Bedryfsielkunde) Geregistreerde Bedryfsielkundige (HPCSA PS 0109126)
  Werk-familie koppelvlak, Giftige Leadership, Skaal Ontwikkeling, Navorsingsmetodologie and Psigometrie.

  Prof. Marius Stander

  Professor
  +27 16 910 4515
  marius.stander@nwu.ac.za
  Gebou 7, Kamer G22, Vanderbijlpark
  M.Com; PhD
  People development

  Dr Melissa Jacobs

  Senior Lektor
  +27 18 299 1367
  Melissa.Jacobs@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 208, Potchefstroom

  Dr Revelation Mokgele

  Senior Lektor
  +27 18 389 2448
  Revelation.mokgele@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou Kamer G29, Mahikeng
  PhD Bedryfsielkunde
  Werlnemer Welstand, Studente Motivering, Etiek