Mafikeng

Fisiese adres:

Algemene Akademiese Gebou Blok C
Kamer 173 (Eerste vloer)
Mafikengkampus

 

Posadres:

Privaat sak X2046, Interne bussie 575
Mafikengkampus
Noordwes-Universiteit
Mmabatho
2735

 

Kontakbesonderhede:

+27 (0)18 389 2094

isaac.mere@nwu.ac.za

Voorgraadse navrae

Rebecca Mheta

Rebecca.Mheta@nwu.ac.za

Honneursnavrae

Rebecca Mheta

Rebecca.Mheta@nwu.ac.za

Meesters- en PhD-navrae

Dalene Vorster

Dalene.Vorster@nwu.ac.za

 

Potchefstroom

Fisiese adres:

 Gebou E3 (Esselenstraat-ingang)
Kamer 113
Potchefstroomkampus
 

Posadres:

Privaat sak X6001, Interne bussie 300
Potchefstroomkampus
Noordwes-Universiteit
Potchefstroom
2520

 

Kontakbesonderhede:

+27(0)18 299 1438

Me Ilza Havenga

ilza.havenga@nwu.ac.za

Voorgraadse navrae

Me Alida Schutte

Alida.Schutte@nwu.ac.za

Honneursnavrae

Me Marlise Styger

Trade@nwu.ac.za

(Ekonomie en Internasionale Handel)

Meesters- en PhD-navrae

Me Louise Jansen van Rensburg

Louise.JansenVanRensburg@nwu.ac.za

(Risikobestuur)

 

Vaal Triangle

Fisiese adres:

Gebou 4 (Hendrick Van Eck-boulevard)
Room 105
 Vaaldriehoekkampus 
 

Posadres:

Posbus 1174, Interne bussie 125
Vaaldriehoekkampus
Noordwes-Universiteit
Vanderbijlpark
1900

 

Kontakbesonderhede

Mev Loreda Minne

+27(0)16 910 3394

Lorenda.Minne@nwu.ac.za

 

Voorgraadse navrae

Mev Anna-Marie van der Elst

+27 16 910 3112

Annamarie.Vanderelst@nwu.ac.za

Honneursnavrae

Prof Wynand Grobler

+27 016 910 3363

Wynand.Grobler@nwu.ac.za

 

Meesters- en PhD-navrae

Prof Wynand Grobler

+27 016 910 3363

Wynand.Grobler@nwu.ac.za