Wynand Grobler

  Prof Wynand Grobler

  +27 16 910 3363
  Wynand.Grobler@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Ekonomie
  Uitvoerende direkteur
LinkedIn

  Me Riana Prinsloo

  +27 16 910 3394
  riana.prinsloo@nwu.ac.za
  B 4, R 207 Vanderbijlapark , Vanderbijlpark
  Seketaresse tot die Direkteur

  Me Lee Nel

  +27 16 910 3388
  lee.nel@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 207, Vanderbijlpark
  Admin Assistent

  Me Ilza Havenga

  +27 18 299 1438
  ilza.havenga@nwu.ac.za
  Gebou E3; 113, Potchefstroom
  Sekretaresse
Prof Heymans, André

  Prof André Heymans

  +27 18 299 1352
  Andre.Heymans@nwu.ac.za
  Gebou E3, 111, Potchefstroom
  Adjunk Direkteur
  Finansiële markte, Afgeleide instrumente en Ekonomie
LinkedIn

  Prof Nehemiah Mavetera

  +27 18 389 2143
  nehemiah.mavetera@nwu.ac.za
  akademiese gebou, Blok A, kamer A119/A120, Mahikeng
  PhD in Inligtingstegnologie
  Adjunkdirekteur
   Sagteware-ingenieurswese

  Me Violet Thandiwe Mabalane

  +27 18 389 2002
  Violet.Mabalane@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou; A119/120, Mahikeng
  Nasionale Sekretariële Sertifikaat
  Administratiewe Beampte