Me Chipo Mavetera

  +27 18 389 2382
  chipo.mavetera@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Kamer B254, Mahikeng
  MSc in Rekenaarwetenskap
  Dosent
  Sagteware-ingenieurswese, Netwerke en Programmering

  Mnr Frans Mosetja

  +27 18 389 2069
  frans.mosetja@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Kamer B148, Mahikeng
  Bsc Hons Inligtingstelsels
  Junior Dosent
  e-Government

  Dr Joshua Ebere Chukwuere

  +27 18 389 2831
  josh.chukwuere@gmail.com
  Algemene Akademiese Gebou, Kamer B144, Mahikeng
  BCom in Inligtingstelsels, Bcom (Honneurs) in Inligtingstelsels, Meesters in Rekenaarwetenskap en Inligtingstelsels en PhD in Inligtingstelsels
  Senior Dosent
  Kultuur-georiënteerde tegnologie en stelsel, E-leer, E-gesondheid, E-banking en sosiale media, Internet of Things (IoT).
Research Gater

  Dr Koga Gorejena

  +27 18 389 2875
  koga.gorejena@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Kamer A131, Mahikeng
  PhD in Inligtingstelsels, MSc in Rekenaarwetenskap, BSc Hon in Fisika en Sterrekunde
  Senior Dosent
  IT-sekuriteit, kunsmatige intelligensie en rekenaarnetwerke en kriptografie

  Mnr Lawrence Mosala

  +27 18 389 2914
  Lawrence.Mosala@nwu.ac.za
  Akademiese Ontwikkelingsentrumgebou, Blok B, Kamer 252 , Mahikeng
  Honneurs in Inligtingstelsels
  Tydelike Junior Dosent

  Me Lesego Tshegofatso Ditibane

  +27 18 389 2604
  lesego.ditibane@nwu.ac.za
  Gebou A3, Kamer A113, Mahikeng
  MSc Rekenaarwetenskap, BCom Honneurs in Inligtingstelsels, BCom Inligtingstelsels
  Dosent
  Projekbestuur, webgebaseerde toepassingsisteme, programmering in Java, databasisse en IT-bestuur

  Me Maipelo Golaotswe Leepile

  +27 18 389 2819
  maipelo.leepile@nwu.ac.za
  Basisgebou, Kamer G50, Mahikeng
  Honneurs in Inligtingstelsels
  Hoof Tegnikus
  Netwerk- en Rekenaarargitektuur

  Mev Moleboge Nhlapo

  +27 18 389 2212
  Moleboge.Nhlapo@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou - Blok A3, Kamer 121, Mahikeng
  MSc (Rekenaarwetenskap)
  Dosent
  Ontwikkeling van inligtingstelsels, sosiale kwessies, bestuur en navorsing

  Me Tumelo Nthutang

  +27 18 389 2822
  tumelo.nthutang@nwu.ac.za
  ADC Gebou, Kamer B255, Mahikeng
  Mcom In Rekenaarwetenskap en Inligtingstelsels, Bcom Hons in Inligtingstelsels en Bcom in Inligtingstelsels
  Dosent
  Inligtingstelsels

  Dr Walter Uys

  +27 18 389 2065
  Walter.Uys@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Kamer A123, Mahikeng
  Dipl. Datam, PGDip Mgmt (DCIS), B.Com (Hons) IS, M.Com (IS) , PhD (IS)
  Dosent
  Filosofie van IS, IS Onderwys, IS Bestuur, IS Argitektuur, IS Sagteware Ontwikkeling, E-Commerce, E-Gesondheid, M-Onderwys, Wolk Computing, E-leer
Research Gater LinkedIn Google Scholar