Alicia Fourie

  Dr Alicia Fourie

  +27 18 299 1445
  Alicia.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou E3; 131, Potchefstroom
  PhD Ekonomie
  Senior Lektor
LinkedIn

  Prof Andrea Saayman

  +27 18 299 1443
  Andrea.Saayman@nwu.ac.za
  Gebou E3; 135, Potchefstroom
  Professor
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Dr Carike Claassen

  +27 18 285 2690
  carike.claassen@nwu.ac.za
  Gebou E3; 136, Mahikeng
  PhD Ekonomie
  Senior Lektor
Research Gater
Daniel Meyer

  Prof Daniel Meyer

  + 2716 910 3348
  Daniel.Meyer@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Ekonomie
  Mede Professor
Derick Blaauw

  Prof Derick Blaauw

  +27 18 285 2488
  derick.blaauw@nwu.ac.za
  Gebou E3, 101C, Potchefstroom
  BCom Ekonomie
  Professor
NWU Expert Google Scholar

  Prof Ewert Kleynhans

  +27 18 299 1418
  ewert.kleynhans@nwu.ac.za
  Gebou E3; 101 A, Potchefstroom
  PhD Ekonomie, MA Ekonomie,& MPHIL Philosophy Filosofie.
  Professor
Google Scholar

  Me Fisa Priscilla Lembede

  +27 18 389 2418
  Pricilla.Lembede@nwu.ac.za
  Gebou ADC; 108, Mahikeng
  B.Com, B.Com (Hons, Economics), M.A. (Economics)
  Senior Lektor

  Dr Gabila Nubong

  +27 18 285 2425
   Gabila.Nubong@nwu.ac.za
   PhD International relations, MCom Economics
  Senior Lektor
Research Gater LinkedIn

  Prof Gisele Mah

  018 389 2472
  Gisele.Mah@nwu.ac.za
  Akademiese Gebou Blok B, Kamer 136, Mahikeng
  PhD Ekonomie
  Medeprofessor
  Toegepaste Ekonometrie, Publieke Ekonomie, Makro-Ekonomie, Ontwikkelings Ekonomie, Politiese Ekonomie, Monetere Ekonomie, Internasionale Ekonomie

  Prof Ireen Choga

  +27 18 389 2040
  Ireen.Choga@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou - Blok A; A116, Mahikeng
  Medeprofessor

  Mnr Jacques De Jongh

  +27 16 910 3524
  Jacques.DeJongh@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  B.Com (Hons) Economics
  Junior Lektor
Lerato  Mothibi

  Me Lerato Mothibi

  +27 16 910 3528
  Lerato.Tlharipe@nwu.ac.za
  Gebou 4 Kamer 225, Vanderbijlpark
  MCom Ekonomie
  Lektor

  Ms Michelle Monique Meixieira Groenewald

  +27 61 910 3362
  michelle.groenewald@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 215,
  Bcom Ekonomie Risiko en Belegging Bestuur, Bcom Ekonomie (Hons), MCom Ekonomie, MSc Politieke Ekonomie van Ontwikkeling.
  Lektor

  Prof Olebogeng David Daw

  +27 18 389 2409
  David.Daw@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou Blok A; 221, Mahikeng
  PhD Economics
  Medeprofessor
Precious Mncayi

  Me Precious Mncayi

  +27 16 910 3384
  Precious.Mncayi@nwu.ac.za
  Gebou 4 Kamer 213, Vanderbijlpark
  BCom Ekonomie en Internasionale Handel, BCom (Hons) Ekonomie, MCom Ekonomie
  Lektor
  Yeugwerkmarkte, Verdere Opleiding, Ontwikkelingsekonomie, Armoede verwante kwessies
Research Gater Google Scholar

  Prof Steven Dunga

  +27 16 910 3372
  Steve.Dunga@nwu.ac.za
  Gebou 4 Kamer 212, Vanderbijlpark
  PhD Ekonomie
  Senior Lektor

  Dr Teboho J. Mosikari

  +27 18 389 2654
  teboho.mosikari@nwu.ac.za
  Gebou A3; A133, Mahikeng
  PhD in Economics
  Senior Lektor
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Me Tume Molete

  +27 18 285 2328
  Tume.Molete@nwu.ac.za
  137, Potchefstroom
  Lektor
Waldo Krugell

  Prof Waldo Krugell

  +27 18 299 1439
  Waldo.Krugell@nwu.ac.za
  Gebou E3; 111, Potchefstroom
  Direkteur
Research Gater LinkedIn Google Scholar

  Prof Wilma Viviers

  +27 18 299 1445
  Wilma.Viviers@nwu.ac.za
  141, Potchefstroom
  Lektor
Yohane Anthony Khamfula

  Prof Yohane Anthony Khamfula

  +27 18 389 2622
  Yohane.Khamfula@nwu.ac.za
  ADC Gebou; 103, Mahikeng
  Phd in Economics (Tilburg University, Netherlands), MSc in Economics (University of York, England), MSc in Finance (University of Durham, England), B.Soc.Sc in Economics and Maths (University of Malawi)
  Professor
Research Gater