Dr Carli Bezuidenhout

  +27 18 285 2321
  carli.bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou E3; 128, Potchefstroom
  PhD Ekonomie
  Senior Lektor
Diana Viljoen

  Dr Diana Viljoen

  +27 16 910 3403
  Diana.Viljoen@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  PhD in Risiko Bestuur
  Medeprofessor

  Prof Ermie Steenkamp

  +27 18 299 1479
  ermie.steenkamp@nwu.ac.za
  Gebou E3; 130, Potchefstroom
  PhD Internasionale Handel
  Medeprofessor
Research Gater LinkedIn Google Scholar
Henri Bezuidenhout

  Prof Henri Bezuidenhout

  +27 18 285 2326
  henri.bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou E3; 107, Potchefstroom
  PhD Ekonomie, ITRISA Gevorderde Sertifikaat in Internasionale Handel (Uitvoere).
  Medeprofessor
LinkedIn Google Scholar
Lorainne  Ferreira

  Me Lorainne Ferreira

  +27 16 910 3526
  Lorainne.Ferreira@nwu.ac.za
  Gebou 4, Vanderbijlpark
  MCom in Ekonomie
  Lektor
  Uitvoer Bevordering, Streeks Integrasie, Afrikaanse Handel

  Prof Marianne Matthee

  +27 18 299 1362
  marianne.matthee@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 127, Potchefstroom
  PhD Internasionale Handel, ITRISA Gevorderde Sertifikaat in Internasionale Handel
  Professor: Skool vir Ekonomie
  Internasionale handel, Ondernemingsvlakuitvoere
Sonja Grater

  Prof Sonja Grater

  +27 18 299 1444
  Sonja.Grater@nwu.ac.za
  Gebou E3; 129, Potchefstroom
  Medeprofessor
Research Gater LinkedIn
Wilmé Van Heerden

  Me Wilmé Van Heerden

  +27 18 285 2329
  21665052@nwu.ac.za
  Gebou E3, Potchefstroom
  MCom Risiko Bestuur
  Lektor
Research Gater