Personeel - Finansiële Rekeningkunde

  Me Gene Steyn

  Administratiewe Beampte
  +27 18 299 1473
  Gene.Steyn@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 202, Potchefstroom

  Prof Heleen Janse van Vuuren

  Direkteur
  +27 16 910 3402
  heleen.jansevanvuuren@nwu.ac.za
  Gebou 4, 107, Vanderbijlpark
  Master of Commerce, CA(SA)

  Me Louise Frylinck

  Administratiewe Beampte
  +27 18 299 1452
  Louise.Frylinck@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 212, Potchefstroom

  Prof Nico Van der Merwe

  Programleier: Geoktrooieerde Rekenmeesterskap (Potchefstroom)
  018 299 1459
  Nico.VanderMerwe@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 211, Potchefstroom
  PhD, GR(SA)

  Me Estie Lubbe

  Lektor
  +27 16 910 3366
  Estie.Lubbe@nwu.ac.za
  Gebou 4, 113, Vanderbijlpark
  Bachelor of Accounting Honours

  Me Alinka Mostert

  Programleier: Geoktrooieerde Rekenmeesterskap (Vanderbijlpark)
  +27 16 910 3359
  alinka.mostert@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G12, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)

  Me Anina Marx

  Senior Lektor
  +27 16 910 3236
  anina.marx@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G12, Vanderbijlpark
  Master of Commerce, CA(SA)

  Me Annatjie Stander

  Lektor
  +27 16 910 3369
  annatjie.stander@nwu.ac.za
  Gebou 4, 124, Vanderbijlpark
  Masters of Education

  Me Anri Smit

  Lektor
  +27 16 910 3371
  anri.smit@nwu.ac.za
  Gebou 4 ,122, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours

  Dr Ansia Storm

  Senior Lektor
  +27 18 299 1460
  Ansia.Storm@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 320, Potchefstroom
  PhD, MCom, Professionele Rekenmeester SA

  Mnr Ashley Pietersen

  Senior Lektor
  +27 16 910 3342
  Ashley.Pietersen@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G09, Vanderbijlpark
  MCom Rekeningkunde

  Me Beitske van der Niet

  Lektor
  +27 16 910 3356
  beitske.vanderniet@nwu.ac.za
  Gebou 4, 116, Vanderbijlpark
  Honours Bachelor of Commerce

  Mr Benny Mohosho

  Lektor
  +27 16 910 3406
  Benny.Mohosho@nwu.ac.za
  Gebou 4, 119, Vanderbijlpark
  Magister Commercii

  Ms Constance Tshegofatso Femele

  Programme Leader: Chartered Accountancy (Mahikeng)
  +27 18 389 2133
  22513884@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block C, Office 180A, Mahikeng
  CA(SA)

  Ms Constance Tshegofatso Femele

  Programme Leader: Chartered Accountancy (Mahikeng)
  +27 18 389 2133
  22513884@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block C, Office 180A, Mahikeng
  CA(SA)

  Ms Constance Tshegofatso Femele

  Programme Leader: Chartered Accountancy (Mahikeng)
  +27 18 389 2133
  22513884@nwu.ac.za
  General Academic Building, Block C, Office 180A, Mahikeng
  CA(SA)

  Me Helena Fourie

  Senior Lektor
  +27 18 285 2627
  Fourie.Helena@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 210, Potchefstroom
  MCom Accounting, GR(SA)

  Me Hester Vorster

  Programleier: Navorsingsrekeningkunde
  +27 18 389 2201
  Hester.Vorster@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok B, Kamer 248, Mahikeng
  MPhil

  Me Jessemaine Manickum

  Senior Lektor
  +27 16 910 3386
  Jesse.Manickum@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G07-A, Vanderbijlpark
  BCom Hons Rekeningkunde; GR(SA)

  Mr Joel Seshabela

  Senior lektor
  +27 16 910 3355
  Joel.Seshabela@nwu.ac.za
  Gebou 4, 118, Vanderbijlpark
  Bachelor of Commerce Honours, CA(SA)

  Me Johanna Manyaapelo

  Senior Lektor
  018 299 2551
  Johanna.Manyaapelo@nwu.ac.za
   Gebou E5, Kamer 222, Potchefstroom

  Me Leani Van Staden

  Senior Lektor
  018 299 1441
  Leani.VanStaden@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 218, Potchefstroom

  Me Lindie Venter

  Senior Lektor
  +27 18 299 1464
  Lindie.Venter@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 224, Potchefstroom
  MCom, GR(SA)

  Mnr Lucas Steyn

  Senior Lektor
  018 299 1454
  Lucas.Steyn@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 225, Potchefstroom

  Me Lynne Cornelius

  Senior Lektor
  018 2991371
  Lynne.Cornelius@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 204, Potchefstroom
  Professionele Rekenmeester SA, MCom

  Me Magriet Weyers

  Senior Lektor
  018 299 1453
  Magriet.Weyers@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 205, Potchefstroom
  Professionele Rekenmeester SA, MCom

  Me Makgabiso Molisalife

  Senior Lektor
  +27 18 389 2255
  17072727@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 176B, Mahikeng
  CA(SA)

  Mnr Maruping Mothapo

  Lektor
  +27 16 910 3626
  maruping.mothapo@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G06, Vanderbijlpark
  BCom Hons Rekeningkunde, CTA

  Mnr Nico Fourie

  Senior Lektor
  018 285 2258
  Nicolaas.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 221
  GR (SA)

  Mnr Peter Tawana

  Dosent
  +27 18 389 2231
  Peter.Tawana@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 169, Mahikeng
  MCom, ACCA

  Mnr Pieter Breeschoten

  Lektor
  +27 16 910 3390
  Pieter.Breeschoten@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 123, Vanderbijlpark
  BCom Hons Finansiële Rekeningkunde, Professionele Rekenmeester, SAIPA-lid

  Prof Rikus De Villiers

  Medeprofessor
  018 2994098
  Rikus.DeVilliers@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 207, Potchefstroom
  PhD, GR(SA)

  Me Sonja Swart

  Senior Lektor
  018 299 1364
  Sonja.Swart@nwu.ac.za
  Gebou E5, Kamer 219, Potchefstroom
  GR (SA)

  Me Suretha van Wyk

  Senior lektor
  +27 16 910 3407
  Suretha.vanWyk@nwu.ac.za
  Gebou 4, G12, Vanderbijlpark
  Honneurs-Baccalaureus Computationis, CA(SA)

  Mnr Thabo Mashoene

  Lektor
  +27 18 389 2345
  Thabo.Mashoene@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok C, Kamer 167, Mahikeng
  Professionele Rekenmeester SA

  Me Tlotlo Segotso

  Junior Lektor
  +27 18 389 2583
  Tlotlo.Segotso@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok B, Kamer 178 , Mahikeng
  BCom Honours