Personeel - Bemarkingsbestuur

  Prof Re-an Müller

  Programleier: Bemarkingsbestuur
  +27 16 910 3357
  Rean.Muller@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer G16B, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur

  Me Aldi van Wyk

  Lektor
  +27 18 299 1365
  20417454@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 262, Potchefstroom
  BCom Korporatiewe Kommunikasie en Toerismebstuur, BCom Hons Bemarking en Entrepreneurskap, MCom Bemarkingsbestuur
  Toerisme, Bemarking, Korporatiewe Kommunikasie

  Dr Ankit Katrodia

  Senior Lektor
  +27 18 389 2874
  ankit.katrodia@nwu.ac.za
  Gebou A3 (Blok A), Kantoor G14, Mahikeng
  PhD, MBA, M.Com
  Bemarkingsbestuur, verbruikersgedrag, kleinhandel

  Prof Ayesha Bevan-Dye

  Professor
  +27 16 910 3358
  Ayesha.Bevan-Dye@nwu.ac.za
  Gebou 3, Kamer 213, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur

  Dr Carinda Williams

  Senior Lektor
  +27 18 299 1344
  Carinda.Williams@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 256, Potchefstroom

  Dr Chantel Muller

  Senior Lektor
  +27 16 910 3346
  23488042@g.nwu.ac.za
  Gebou 3, Kamer 211, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur, MCom in Bemarkingsbestuur, BCom (Hons) Entrepreneurskap en Bemarking, BCom Sport- en Rekreasiebestuur
  Bemarkingsbestuur; Dra-bare fiksheidtegnologie; Slim-horlosies; Verbruikersgedrag

  Dr Costa Synodinos

  Senior lektor
  +27 16 910 3382
  Costa.Synodinos@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 222, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkings Bestuur

  Prof Ephrem Redda

  Senior Lektor
  +27 16 910 3239
  Ephrem.Redda@nwu.ac.za
  Gebou 4, Kamer 221, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur

  Prof Estelle Van Tonder

  Professor van Bemarking
  +27 18 285 2204
  Estelle.VanTonder@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 258, Potchefstroom

  Dr Hester Spies

  Senior Lektor
  +27 18 299 1348
  Hester.Spies@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 252, Potchefstroom

  Me Jackie Van der Merwe

  Administratiewe Assistent: Bemarkingsbestuur
  +27 18 299 2885
  Jackie.VanderMerwe@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 257, Potchefstroom

  Me Magdaline Borchardt

  Lektor
  +27 18 389 2900
  Magdaline.Borchardt@nwu.ac.za
  Gebou A3 (Blok A), Kantoor G21, Mahikeng
  M.Com in Bestuur, B.Com Honneurs in Entrepreneurskap en Bemarking, B.Com in Entrepreneurskap en Besigheidsbestuur
  Besigheidsbemarking en Bemarking

  Dr Mia Bothma

  Senior Lektor
  +27 18 285 2322
  Mia.Bothma@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 259, Potchefstroom

  Prof Nedia Mackay

  Program Leier in Navorsing, Medeprofessor
  +27 18 299 1425
  Nedia.Mackay@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 260, Potchefstroom

  Dr PJ van Schalkwyk

  Lektor
  +27 18 389 2826
  VanSchalkwyk.Schalk@nwu.ac.za
  Gebou A3 (Blok B), Kantoor 251, Mahikeng
  , PhD in Bemarkingsbestuur, MCom in Bemarkingsbestuur
  Bemarking en Bestuur

  Dr Riané Dalziel

  Senior Lektor
  +27 16 910 3529
  Riane.dalziel@nwu.ac.za
  Gebou 4 , Kamer G16C, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur

  Dr Roland Goldberg

  Senior lektor
  +27 18 285 2207
  Roland.Goldberg@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 254, Potchefstroom
  BCom Geoktrooieerde Bemarking, BCom (Hons) Entrepreneurskap en Bemarking, MCom Bemarkingsbestuur, PhD Bemarkingsbestuur
  Verbruikersgedrag, Marksegmentering, Marknavorsing, Verkope, Mode-kleinhandel, Plek-bemarking.

  Mnr Werner Du Toit

  Lektor
  +27 18 389 2018
  wdutoit@gmail.com