Personeel - Ondernemingsbestuur

  Prof Clarise Mostert

  Medeprofessor (Programleier)
  018 285 2204
  20033435@g.nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 258, Potchefstroom

  Prof Aloe Meintjes

  Medeprofessor
  +27 18 299 1422
  Aloe.Mentjes@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 244, Potchefstroom

  Mnr Antonie Greeff

   Lektor
  +27 18 285 2211
  antonie.greeff@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 245, Potchefstroom

  Dr Danelle Fourie

  Senior Dosent
   016 910 3377
  danellefourie@nwu.ac.za
  Gebou A8, Kamer 211, Vanderbijlpark
  Filosofie, etiek, kritiese teorie, politiek, neoliberale kritiek, feminisme, Afrika -filosofie

  Prof Frazer Kadama

  Medeprofessor
  +27 18 389 2565
  Frazer.Kadama@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok A, Kamer G10, Mahikeng
  BSc, MBA, PhD
  Business Management and Sustainable Development

  Prof Heleneze Lues

  Medeprofessor
  +27 16 910 3349
  Heleneze.Lues@nwu.ac.za
  Gebou A8, Kamer 215, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur
  Kliëntgesentreerde besigheidstrategieë

  Mr Johan Gouws

  Lektor
  +27 18 285 2315
  johan.gouws@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 243, Potchefstroom

  Dr Johann Landsberg

  Lektor& bhive EDC bestuurder
  +27 16 910 3280
  Johann.Landsberg@nwu.ac.za
  bhive EDC, Gebou 11, Vanderbijlpark
  MBA
  Entrepreneurskap en entrepreneurskap onderwys

  Mr Johnson Nimako

  Dosent
  018 389 2649
  johnson.nimako@nwu.ac.za
  Gebou A3, Mahikeng

  Mr Kagiso Tsatsimpe

  Dosent
  +27 18 389 2849
  kagiso.tsatsimpe@nwu.ac.za
  Gebou A3, Blok A, Kamer G12, Mahikeng
  H.Dip Tax, B.Com, B.Com Hons. M.Com, MBA
  Kleinsakeontwikkeling, Verbruikersgedrag, Handelsmerkbestuur, Talentbestuur

  Dr Kezell Klink

  Dosent (Uitgebreide program)
  018 389 2114
  16134729@nwu.ac.za
  Gebou A3, Mahikeng
  BA Kommunikasie, Hons in Bedryfsverhoudinge, Meesters in MHB en PhD in Besigheidsbestuur
  Prestasiebestuur, Besigheidsbestuur en Talentbestuur

  Prof Kirsty-Lee Sharp

  Medeprofessor (Programleier)
  016 910 3373
  KirstyLee.Sharp@nwu.ac.za
  Gebou A7, Kamer G16F, Vanderbijlpark
  PhD in bemarkingsbestuur
  Digitale bemarkingskommunikasiekanale en webnutsmiddels en -analise

  Dr Leon du Preez

  Dosent
  018 285 2816
  leon.dupreez@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 243, Potchefstroom

  Dr Lerato Mdaka

  Lektor
  +27 18 299 1424
  Lerato.Mohalajeng@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 247, Potchefstroom

  Me Lerato Sentsho

   Lektor
  +27 18 299 1423
  25213032@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 253
  BCom, BCom Hons
  Ondernemingsbestuur

  Prof Louis Van Staden

  Medeprofessor
  +29 18 285 2313
  Louis.VanStaden@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 242, Potchefstroom

  Prof Luzaan Hamilton

  Medeprofessor
  +27 16 910 3376
  luzaan.hamilton@nwu.ac.za
  Gebou A8, Kamer 205B, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur
  Entrepreneurskap

  Ms Marcelle Saraiva

  Dosent
   016 910 3523
  Marcelle.Saraiva@nwu.ac.za
  Gebou A8, Kamer 205A, Vanderbijlpark
  Aanlyn inkopiegedrag

  Prof Mark Rathbone

  Professor: Bedryfsetiek
  +27 18 299 1356
  Mark.Rathbone@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 238, Potchefstroom

  Prof Marko van Deventer

  Medeprofessor
  +27 16 910 3527
  Marko.vanDeventer@nwu.ac.za
  Gebou A8, Kamer 209, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur

  Prof Martin Botha

  Medeprofessor
  +27 18 285 2320
  13077376@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 255
  BCom Rekenmeesterskap (SAIPA), BCom Hons (CIMA), MCom (Bestuursrekenmeesterskap)

  Dr Mpumelelo 'Junior' Longweni

  Lektor
  +27 18 285 2317
  22965092@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 253, Potchefstroom

  Mnr Sbonelo Gift Ndlovu

  Lektor
  +27 389 2444
  Gift.Ndlovu@nwu.ac.za
  Gebou A3, Kantoor G18A , Mahikeng
  BCom (Bestuur & Ekonomie), Honours (Bestuur) and MCom (Bestuur)

  Mr Njabulo Xulu

  Lecturer
  018 389 2947
  njabulo.xulu@nwu.ac.za
  Building A3, Office G31, Mahikeng
  BCom (Business Management and Economics), BCom Honours (Business Management) and MCom (Business Management)
  Business Management and Entrepreneurship. 

  Me Rachelle Van der Westhuizen

  Administratiewe Assistent: Besigheidsetiek
  +27 18 285 2316
  Rachelle.VanderWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 251a, Potchefstroom

  Dr Rita Klonaridis

  Senior Lektor (Programleier)
  +27 16 910 3385
  Rita.Klonaridis@nwu.ac.za
  Gebou A8, Kamer 216, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur