Personeel - Ondernemingsbestuur

  Prof Alfred Henrico

  Mede-professor
  +27 18 299 1463
  Alfred.Henrico@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 241, Potchefstroom

  Dr Aloe Meintjes

  Senior Lektor
  +27 18 299 1422
  Aloe.Mentjes@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 244, Potchefstroom

  Mnr Antonie Greeff

  Junior Lektor
  +27 18 285 2211
  antonie.greeff@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 245, Potchefstroom

  Prof Frazer Kadama

  Medeprofessor
  +27 18 389 2565
  Frazer.Kadama@nwu.ac.za
  Algemene Akademiese Gebou, Blok A, Kamer G10, Mahikeng
  BSc, MBA, PhD
  Business Management and Sustainable Development

  Dr Heleneze Lues

  Senior Lektor
  +27 16 910 3349
  Heleneze.Lues@nwu.ac.za
  Gebou 3, Kamer 215, Vanderbijlpark, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur

  Mr Johan Gouws

  Junior Lektor
  +27 18 285 2315
  johan.gouws@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 243, Potchefstroom

  Mr Johann Landsberg

  Lektor& bhive EDC bestuurder
  +27 16 910 3280
  Johann.Landsberg@nwu.ac.za
  bhive EDC, Gebou 6, Vanderbijlpark
  MBA

  Me Lerato Mohalajeng

  Lektor
  +27 18 299 1424
  Lerato.Mohalajeng@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 247, Potchefstroom

  Me Lerato Sentsho

  Junior Lektor
  +27 18 299 1423
  25213032@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 253
  BCom, BCom Hons
  Ondernemingsbestuur

  Me Lorenda Minne

  Administratiewe beampte
  +27 16 910 3690
  Lorenda.Minne@nwu.ac.za
  Gebou 4 G19, Vanderbijlpark

  Prof Louis Van Staden

  Senior Lektor
  +29 18 285 2313
  Louis.VanStaden@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 242, Potchefstroom

  Dr Luzaan Hamilton

  Senior lektor
  +27 16 910 3376
  luzaan.hamilton@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 210, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur

  Me Mandie van der Merwe

  Sekretaresse: Uitvoerende Direkteur & Ondernemingsbestuur
  +27 18 299 1421
  Mandie.vanderMewe@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 246 / 257, Potchefstroom

  Prof Mark Rathbone

  Medeprofessor: Bedryfsetiek
  +27 18 299 1356
  Mark.Rathbone@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 238, Potchefstroom

  Dr Marko van Deventer

  Senior Lektor
  +27 16 910 3527
  Marko.vanDeventer@nwu.ac.za
  Gebou 4 G16E, Vanderbijlpark
  PhD in Ondernemingsbestuur

  Mnr Martin Botha

  Lektor
  +27 18 285 2320
  13077376@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 255
  BCom Rekenmeesterskap (SAIPA), BCom Hons (CIMA), MCom (Bestuursrekenmeesterskap)

  Mnr Mpumelelo 'Junior' Longweni

  Lektor
  +27 18 285 2317
  22965092@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 253, Potchefstroom

  Mnr Sbonelo Gift Ndlovu

  Lektor
  +27 389 2444
  43274250@nwu.ac.za
  Gebou A3, Kantoor G18A , Mahikeng
  BCom (Bestuur & Ekonomie), Honours (Bestuur) and MCom (Bestuur)

  Dr Natanya Meyer

  Senior Lektor
  +27 16 910 3373
  Natanya.Meyer@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 205B, Vanderbijlpark
  PhD in Entrepreneurskap

  Me Rachelle Van der Westhuizen

  Administratiewe Assistent: Besigheidsetiek
  +27 18 285 2316
  Rachelle.VanderWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou E3, Kamer 251a, Potchefstroom

  Dr Rita Klonaridis

  Senior Lektor
  +27 16 910 3385
  Rita.Klonaridis@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 216A, Vanderbijlpark
  PhD in Bemarkingsbestuur

  Me Thembi Mosabala

  Lektor
  +27 16 910 3387
  Thembi.Mosabala@nwu.ac.za
  Gebou 3 Kamer 209, Vanderbijlpark
  MCom in Ondernemeingsbestuur